‚Zyskujcie sobie przyjaciół niesprawiedliwą mamoną..’

O przyjaźniach dowiaduje się więc zwykle logując się na konto jego numer to:

PL 24 1950 0001 2006 0010 6992 0001
IBAN: IEEAPLPAXXX
(Tomek Urban)
paypal: shandaipl@gmail.com

I proszę nie przelewaj niczego Czego nie chcesz przelać. Bóg miłuje tylko ochotnego dawce, jeśli nie chcesz zrobić tego ochotnie – nie rób 🙂 Błogosławiony ten kto daje (z ochotą daje).

A tak serio… głoszę ewangelię na ulicach 🙂 i cały czas mi siedzi w głowie by głosić też w internecie, ale nigdy na to czasu nie miałem… bo praca… bo wole iść na ulicę… wole spotkać żywego człowieka itd. Ale ten internet chodził mi po głowie… no to się pomodliłem, dialog brzmiał mniej więcej tak:

Ja: ‚Boże jeśli mam głosić przez internet, to daj jakoś znać, niech ktoś za to zapłaci, bo to sporo czasu i nie będę go miał na normalną swoją pracę…’

Bóg (wykorzystał kolegę): Długo nie czekałem na odpowiedź – tego samego dnia… zadzwonił znajomy i tak pyta co u mnie itd… to mu opowiadam. Stwierdził ze przeleje mi 1000 zł na ta stronę, abym miał czas ją zrobić, bo tak mu się wydaje że to trzeba by zrobić ze swoją dziesięciną.

Ja: Przez kolejne pół roku nie zabrałem się za zrobienie strony bo uwierzyć w to nie mogłem, że ten znajomy naprawdę chce mi za to dać kasę…  przecież to głupie, coś se wmówiłem przecież ja nic ciekawego nie mam do powiedzenia, nigdy nie miałem… a kolega tak przypadkiem zadzwonił akurat po tej modlitwie…. no ale w końcu jest.

Bóg: … zobaczymy co dalej będzie 🙂 niech on ta stronę dalej prowadzi…

Ja: ja na stronie będę umieszczał to co wydaje mi się ze Duch Święty do mnie mówi by umieścić 🙂  a jeśli to będzie z wolą bożą to zapewne Bóg dalej będzie stronę finansował i przyprowadzał do niej odbiorców 🙂 A jeśli nie – to cóż – przynajmniej próbowałem podążać za tym głosem…