DlatArtefakty:

Jeżeli chcesz mnie obdarować czymś, co jest dla ciebie cennym skarbem: złotym pierścieniem Froda, pierścieniem Atlantów, monstrancją, lampą Alladyna, monetami, kielichem, butelką, szmatką na patyku, portfelem elektrycznym, kryształową kulą, okrągłym ciastem z mąki z hieroglifem, kołem, okrągłym znaczkiem BMW, sfermentowanym sokiem lub też produktem destylacji, różdżką, pilotem do TV, świecą, buteleczką, talizmanem, klawiszem „enter”, piramidą, rogiem, zębem smoka, berłem, sterem, miotłą, srebrnym nabojem, czosnkiem, dzwoneczkiem, domeną internetową, lalką z dziurką na prącie lub zaszytym kołtunem, maseczką, przyłbicą, kapeluszem, sutanną, dresem z 3 paskami, perfumem, kadzidłem, kranikiem, szarfą, płaszczem, afrykańską maską, zapisem nieruchomości w „księgach wieczystych”, czarną książką ze złotym napisem, czerwonym guzikiem, cennym kontaktem, tabletką na sen, sejfem, pieczątką, igłą do tatuażu, papierosem, tajemną księgą, cyrografem, czekoladą, opornikem, kolorowym światełkiem, regulaminem, ustawą, kryształem, mandatem, nagim zdjęciem, szkolnym mundurkiem, zaświadczeniem, spalinowym rydwanem z figurką Spirit of Ecstasy, piątakiem, elektrycznym rydwanem ze znaczkiem T, serum odmładzającym, cyrografem, głazem z nieba, orzechem, hamulcem,  tablicą ouija, myszką, talerzykiem, złotą płytą, subem, SUW-em, golarką, medalikiem. gralem, zapałkami, żarówką z teorią spiskową, krzesiwem, procesorem z ukrytym algorytmem lub innym układem scalonym odmierzającym koniec, zaczarowanym ołówkiem, kartami tarota, biletem na mecz, kuponem totka, siekierką, pedałem gazu, kremem z wyciągiem ślimaka lub kolagenem, relikwiami kota lub świętego, sztabką platyny, dildo, fajką, łapką w górę, kaktusem, bejsbolem, wajchą od skrzyni biegów, manetką od roweru, kluczem, urządzeniem z nadgryzionym jabłkiem, inną zabawką śledzącą lub smyczą, olejkami i wyciągami z ziół lub też czymkolwiek innym co jest dla Ciebie cennymi kajdankami lub zegarkiem odmierzającym czas do nastania czarnej godziny lub śmierci.

Lub jeżeli jesteś przedsiębiorcą i modlisz się o ten kraj tak jak ja i chciałbyś by coś się tu zmieniło a produkujesz jakiś ciekawy produkt przedmiot, jedzenie, cokolwiek i nie wiesz jak to rozleklamować. Podeślij po prostu mi próbkę wraz z listem co to jest do czego a służyć jaką miałeś wizje czy też idee to tworząc, jak brzmiało to pragnienie Twojej duszy. Zajmowałem się kiedyś sporo marketingiem pozycjonowaniem itd, postaram się po prostu coś doradzić, ewaentualnie pomóc w sensie wypromować gdzieś na moich stronach, może nagram jakiś filmik, nie wiem wszystko w zależśnoci od tego do dostane. nie obiecuje ze mi się uda i cokolwiek zrobię, ale wszystko co dostane będe nosił na sercu i modlił się do Pana by mi pokazał jak to wypromować.

Marek np pragnie wypromować takie oleje, jest to pragnienie jego serca by kazdy w tym kraju miał Oleum w głowie, jak to zagłoba gadał. Zrobiłem dla niego taki filmik. Marek nie uznał Jezusa za swjoego Pana, ale jest moim przyjacielem, i w momentach kiedy wszyscy znani chrześicjanie mnie olewali i ni e rozmaiwali ze mną, spędził Marek ze mną ogrom czasu na słuchawce, próbując mi jakoś pomóc. Tak się rozpoznaje przyjaciół, w biedzie. Byłem w biedzie i tylko mi jeden przyjaciel został… dlatego jak ktoś szuka najepszych „Markowych produktów”, to zostały one tylko na tej stronie: http://olejagrabla.pl wszystkie inne polskie produkty nie są markowe, to podróby.

Zapraszam do wysłania na paczkomat*

Paczkomat KRA13MP
Powstańców 28
31-422 Kraków
Przy sklepie Alti

Tomasz Urban, tel 501 606 941

Jeżeli coś się nie mieści lub jest innej maści, proszę o kontakt w sprawie innej formy dostarczenia.

Jak będę miał więcej czasu i kogoś do pomocy, może uda się zrobić jakiś Unboxing z nadsyłanych rzeczy na jutuba, TikToka itd.

*pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu inPostu, nie przesyłamy żywych zwierząt, trupów, niedozwolonych nielegalnych prawem przedmiotów i substancji itd. Jeżeli masz w domu zoo z cennymi mocami i chcesz mnie z nim zapoznać, po prostu mnie zaproś, może kiedyś mi się uda Cię odwiedzić.