ma,Jeśli wylądowałeś perssonalnie na poniższą listę a jesteś chrześcijaninem, to wiedz że źle się dzieje i to nie są żarty, nie ma dla ciebie wybaczenia, bo jesteś nauczycielem i sam musisz nieść swoje brzemię, swój sąd broń się!!! – jeśli masz czym, czekam na to. A do reszty jak szukacie odpowiedzialnego za to co sie dzieje w polityce i gospodarce tego kraju tak to właśnie Ci ludzie, których tu dopisuje są za to prawdziwie odpowiedzialni, to jest ród chrześcijański zabarykadowany w fortecy grzechów królewskich i kapłańskich. Jeżeli chcesz zniknąć z tej listy, wyjdź z mroku i skontaktuj się ze mną, powiem co masz naprawić by się ewakuować.

Po jednym ogromnym potknięciu kiedy umieściłem na tą listę brata Artura Cerońskiego bez uprzedniego z nim kontaktu, zrobiłem to gdy anioły kościołów mi spać nie dały i mówiły mi, że jest on wykluczony. Nie wiem kto, za tym stał i kto ustalił, jak go nie wykluczam ani nie potępiam, klawy jest brat, a ten kto chciał wykluczyć go z ciała Chrystusa kto wysłał tych aniołów niech klęka i pokutuje, bo czynił to własną mocą nie bożą, a jak tego nie zrobi to niech się skonfrontuje z tymi aniołami, bo wysłałem ich z informacją zwrotną!). W każdym razie dziś Artura tu oficjalnie przepraszam, bo zachowałem się nie biblijnie nie próbując z nim wcześniej porozmawiać. Od tego czasu nie umieszczam na tej liście personalnie nikogo z kim przynajmniej 10-krotnie nie próbowałem się skontkatować i porozmawiać przez anioły, sam i przez innych braci:

Czarownico, Czarnoksiężniku, Wiedźminie, Wiedźmo, Kabalisto, szamanie, Szamanko, Tarocisto, Energoterapeuto, Kapłanie I Kapłanko królowej niebios, antychryście, Świecki Egzorcysto, Wampirze, wróżko, wróżbito, Jasnowidzu, zakamuflowana opcjo okultystyczna (facebook) , Ciemnowidzu, Tulpisto, Wilkołaku, Magiku, Scenarzysto RPG, Szeptunie, Szeptunko, zaklinaczu, zaklinaczko, sakramentalisto, numerologu, Specjalisto od VooDoo, Kapłanie religii, Duchowy rycerzu religii, Adepcie korzystania z “energii”, “tajemnych planów (link pozycjonujacy)  “, “sekretnych nauczań”, “mocy tłumu”, “zaklętej Wody”, “ognia”, “soli”, “rozbitych jajek”, “Odchodów Drożdzy”, “różdżek”, “oparów kadzideł“, “Mocy”, “Many”, “‘aniołów”, “demonów”, “duchów”, “talizmanów”, “medalików”, “koralików”, “światełka w tunelu” czy czego tam wolisz, spirytysto, Mediumisto, naukowcu Karmiczny, Wizjonerze, zjadaczu ptasich odchodów z oblężonego miasta (link SEO) itd.

Z powyższej listy usuwam różne profesje np. poznając szamankę, która się przy mnie ochrzci, wracam do domu i usuwam z tej listy tą profesję. Ta osoba staje się niejako duchowym wzorcem dla innych szamanek w tym kraju, tą pierwszą która jest gwałcicielem i porywa królestwo niebieskie, dla innych chcących ja naśladować.

stan rozprawy sądowej Fabiana Błaszkiewicza:

Do Fabiana została dnia 2020-11-06 wiadomość, wiadomość z wyrokiem jaki na niego czeka jeśli się nie upamięta i nie zmieni swoich nauczań otrzymał smsem, dostarczycielem wiadomości do Fabiana jest apostoł Krakowa przysłany przez Boga, Mateusz K.  (któremu Fabian miał od początku podlegać)

 

Wyzywam cię na

duchowy pojedynek

 

tyle osób podjęło wyzwanie od 2020-11-03

i

Dozwolone metody

Dozwolone są tylko “duchowe sprawy” na odległość, czary, magia, uroki, jasnowidzenie, przepowiadanie, myślotworzenie, pozytywne/negatywne myślenie, aforyzmowanie, klątwy, przyzywanie smoków  portalu, kabały, modlitwy, zaklinanie, relikwie, laleczki, prorokowanie,wyobrażania itd. Nie bawimy się w cielesność, nie jestem osiłkiem, ani nie noszę kamizelki kuloodpornej.

Sekundant

Szatan

T

Specjalne Warunki

Jeżeli potrzebujesz ode mnie pukiel włosów, kawałek paznokcia, fragment mojego spoconego ubrania itd. proszę o kontakt (jeśli boisz się, podać adresu mogę wysłać anonimowo na paczkomat).

Jeżeli potrzebujesz popatrzeć mi w oczy, pogłaskać mnie po łysinie, pochlapać wodą, posypać solą, pomacać po czakrze trzeciego oka, pokrążyć dookoła głowy sztucznym satelitą jajkiem itd. również możemy umówić się na spotkanie.

Twoje zwycięstwo

 

DOŚWIADCZAM MOCY TWOJEGO BOGA!!!

Na szalę kładę swoje ciało możesz się modlić o jego zbawienie , zatracenie o co tam sobie żywnie chcesz, jeżeli twoje modły, czynności zadziałają to zaczynasz je kontrolować itd. po prostu Twoje klątwy i manipulacje działają. Masz po prostu fajną zabawę.  Możesz sobie na mnie potrenować swoje sprawności magiczne, kabalistyczne, jasnowidzenia, tarotyczne, voodoo, wicca, klątwy, modlitwy, sakramenty, mantry, myślotwory, relikwie itd. Możesz zyskać w ten sposób jakieś magiczne punkty umiejętności, prestiżu, kolejne levele, poziomy, wejść w kolejny krąg tajemnic, zyskać niesamowitą wiedzę, zyskać super artefakty, mieć więcej subów, oklasków, łapek w górę, ludzi w kościele (instytucjonalnym, budynkowym, miasta, domowym itd.), sekcie czy też na widowni, stadionie itd. A jeżeli nic z tego Cię nie interesuje, może interesuje Cię naukowe zrozumienie prawa przyciągania, spraw mediumicznych, matrycy,  kopuły, energii wszechświata i innych karmicznych spraw i chcesz je zwyczajnie naukowo udowodnić, zbadać? Napiszesz wtedy jakąś książkę o duchowości, energii czy coś w tym stylu dla potomności i będziesz “wielki”, a na nagrobku nie będzie już “NN” ale będą licznie odwiedzać twoje pozostawione na ziemi odchody, będą miały większe znicze i więcej kwiatków. Może ktoś pomyśli o pomniku dla nich, ewentualnie o tablicy pamiątkowej.

Moje zwycięstwo

Jak Ci się znudzi klękasz przed moim bratem, Jezusem Chrystusem, uznajesz go jako Syna Bożego i swojego Pana i wyznajesz to ustami. A Ja zyskuje Twoje wieczne towarzystwo.

Zgłoszenia

 

Wystarczy wysłać wiadomość ze swoim Imieniem, Pseudonimem, Nickiem  na

email tomek@shandai.pl

lub telefon

720 795 264

lub formularz (poniżej), jeżeli potrzebujesz pisemnego potwierdzenia podjęcia pojedynku również proszę o kontakt, w polityce RODO znajdziesz mój adres.

Jeżeli potrzebujesz napisać treść klątwy itd, ewentualnie ją wypowiedzieć również proszę o kontakt powyższymi metodami.

RODO – zobacz politykę prywatności

Formularz zgłoszeniowy do wyzwania

7 + 11 =

Czary, Magia, Uroki, Klątwy, Voodoo? Ktoś, coś?

Czary, Magia, Uroki, Klątwy, Voodoo? Ktoś, coś?

Jeżeli dalej Cię to bawi, zapraszam Cię do pojedynku duchowego.

You have Successfully Subscribed!