Nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek umieszczę treść w tym stylu na swojej stronie, nie po to tą stronę stworzyłem, tak mi się wydawało. Mam dosyć szerokie pojęcie jeśli chodzi to czym jest zwiedzenie, o czym już kiedyś pisałem w artykule: “Wszyscy Jesteśmy zwiedzeni“. Do przypadku jednak Reinharda Heitlera nie umiem jednak podejść obojętnie, zbyt wielu moich przyjaciół i znajomych zafascynowało się jego naukami by było mi nadal obojętne to co on wyprawia. Zbyt dużo też modliłem się o Polskę, by przejść obojętnie obok kogoś, kto oficjalnie prorokuje nad naszym krajem.

Reinhard Hirtler – kto to jest?

Człowiek, wierzę że dziecko Boże, pochodzi z Austrii, mieszka obecnie z Brazylii, gdzie prowadzi życie wiary jak sam twierdzi. I wszystko pięknie, cudowanie słucha się o tym jego życiu wiary, człowiek patrzy jakby trochę z zazdrością, no i zamieniamy się w słuch, bo też tak chcemy, może ten nauczyciel ma coś wartościowego do przekazania. W każdym razie coś niesamowitego, austriak jeszcze z takim nazwiskiem chce jakoś błogosławić mojemu narodowi, może historia się odwraca? No i w sumie nie wtrącałbym się do tego co on przeżywa i głosi gdyby nie próbował mącić w duchowości właśnie tego mojego narodu polskiego, ale jako ze on zaczął nie umiem dalej milczeć.

Ostrzeżenie

Poza pięknymi interpretacjami słowa i skutecznym wdrażaniu niektórych wersetów w życie, wyrok w moim rozumie na Reinharda padł w momencie, w którym na jednym z wykładów opowiedział o spotkaniu z duchem Abrahama. Hirler powiedział, że siedział sobie w fotelu a tu nagle jakaś postać, starszego milczącego Pana się pojawia, i że to podobno Abraham, a na dowód tego, że to biblijne i tak można stwierdził, że przecież Jezus spotkał się na górze Tabor (z Eliaszem i Mojżeszem). Potem zacząłem się mocniej przysłuchiwać jego wizjom nieba, które wcześniej przelatywały mi między uszami, tam podobno spotyka się jak to twierdzi z Matką Teresą. Dodatkowo jeszcze ostatnio zaczął twierdzić, że umarli święci tworzą jaką lożę i nam tu na ziemi kibicują.

 Linki z wykładów gdzie Reihard Hirtler kontkaktuję się ze zmarłymi:

 https://youtu.be/OPUSGnpPDJE?t=1003 (rozmowa z trupem dziecka w niebie)

 https://youtu.be/zKyt65ARw_k?t=495 (rozmowa ze zmartwychwstałem “Abrahamem”)

 Naprawdę ludzie ogarnijcie się, Jezus nie poszedł do nieba zsyłać ludzi z nieba na ziemię!!!

Generalnie coraz więcej dziwnych nauczań, dochodząc do tego, że na jednym z ostatnich wykładów uczył technik wizualizacji, które nadwyraz przypominają mi techniki znane z innych niż budowanie wiary zajęć. Najbardziej mnie martwi, ze ludzie z tajemnego planu, które ma być w założeniu bibilijnym nauczaniem przepuszczają takie rzeczy ot tak. Wygląda to tak jakby misją tajemnego planu było stworzenie jakiejś zakamuflowanej opcji okultystycznej, choć mam nadzieję, że się obudzą chłopaki. Wiem że takie sprawy się powinno w zaciszu prywatnie rozważać, i to Ci ludzi e co zapraszają Reiharda powinni te sprawy sprostować, ale chłopaki z Tajemnego Planu wszystkie moje prywatne wiadomości mają głęboko gdzieś – nawet komentarze takie jak poniżej pod ostatnim pod ostatnim filmikiem są wyłączane z wyświetlania wraz z całą dyskujsą. Dlatego się publicznie odzywam:

komentarz pod tym filmem wraz z dyskusją wyłączony z wyświetlania przez ekipę Tajemnego Planu

Skąd takie nauczania się biorą

Tak jak ostatnio w rozkminkach nocnych powiedziałem ludzie, których juz  z nami nie ma pozostawiają po sobie pewne rzeczywistości duchowe które stworzyli, Adam stworzył strach, Ewa stworzyła lęk, nie są to demony, ale pewna rzeczywistość duchowa, która została stworzona i istnieje. Podobnie też Abel pozostawił po sobie pewną rzeczywistości duchową w postaci “wołającej krwi” itd. Doskonale w takich duchowych pozostałościach odnajdują się jasnowidze, którzy potrzebują jakiejś rzeczy należącej do zaginionego by tego zaginionego odnaleźć. Skupianie się jednak na tej rzeczywiście może przywoływać złudne wrażenie kontaktu z duchami, co skutkować może tak jak w tym wspomnianym przypadku Reinharda przywołaniem mediumistycznej wizji demona, chowającego się pod postacią Abrahama. Opis tego spotkania, brzmi zadziwiająco podobnie do opisów spotkań z tulpami itd.

Dlaczego akurat Abraham się pojawił Reihardowi? Tu już się tylko domyślać, Abraham tez stworzył swoim życiem jakąś rzeczywistość duchową, jedna z nich było przebywanie przed obliczem Boga w namiocie i pozostawienie żony poza namiotem. Sam Reinhard wspomina przy okazji tego Abrahama, że jego żona też chciałaby być zawołana gdy takie rzeczy jemu się dzieją, on jednak jej nie woła. No ale to już tylko moje domysły.

W każdym razie czy to z wizjonerską wizją nieba, a w nim konszachtowanie z Matką Teresą i innymi zmarłymi, czy też z medytacyjnym wezwaniem demonicznej tulpy Abrahama, do bram Królestwa Bożego z Reihardem Hirtlerem nie zajedziemy. Musiałby się ten człowiek opamiętać, boi za daleko pojechał…

 PS: Z miłą chęcią to ostrzeżenie przed Reihnardem Hirtlerem usunę z internetu jak tylko ekipa Tajemnego Planu lub Kościół Anastasis (podmioty z tego co się orientuję odpowiedzialne za publikowanie materiałów – konfernecji-  w internecie, sprawę sprostują, lub mnie jakoś przekonają, że kontakty czy to z Matką Teresą w niebie, czy też z Abrahamem tu na ziemi to normalność chrześcijańska i tak być powinnno choćby wedle “biblii” (jakiegokolwiek wydania).

PS 2: Fabianie Błaszkiewiczu od 2 lat próbuje się z Tobą w tej sprawie skontkatować, nowohucki zadymiarzu otoczyłeś się ekipą jak murem, nawet maila czyta za Ciebie żona, byle nic do Ciebie nie dotarło. Muszę się w ten sposób publicznie do Ciebie odezwać byś choć przeczytał, a i to wątpie że zrobisz, bo nie masz czasu, pewnie jak zwykle. Jakbyś zareagował gdyby to jakiś rzymski-katolik kontaktował się z tulpą Maryji, rozmawiał z nią, brał kolejne od niej objawienia? Co byś na to powiedział? Czemu skoro to biblijne nauczanie, nie bronisz katolików mówiąc, że przecież skoro Jezus na górze Tabor spotkał się z Eliaszem i Mojżeszem to katolik nie ma prawa spotkać się z Maryją? Przecież Maryja nosząc Jezusa w swoim ciele przez 9 miesięcy miała raczej napewno z nim bliższą, a przynajmniej równą relację niż Mojżesz czy Eliasz. A co mówisz gdy to Twój przyjaciel robi to z tulpą Abrahama? Bo Maryja to Kobieta, a Abraham to niby co? Konopnicka? Milczysz? Na tyle CIę ta Nowa Huta wychowała? Reihnard Hirtler chodząc po tym swoim “niebie” i gadając z ducham, zachowuje się jak spirytystyczne medium, jak żywa chodząca tabliczka Ouija, czy naprawdę tego nie widzisz? To, że ktoś nie używa kuli i umie ubrać w inne słowa (zamiast po sferze energii, duchów itd. porusza się po sferze nieba) to nie znaczy, że nie robi tego samego. To że Reinhard nie oddaje czci tym trupom to już wszystko zmienia, czy gdyby z kościoła katolickiego usunąć ta kwestie oddawania czci zmarłym świętym, to kontakt z nimi byłby oki? Może nie te czasy, żeby kołek w serce wbijać, ale wziąć go w ramiona i potrząsnąć trochę by się przydało, może się opamięta, może dasz rade może choć na tyle Cię ta nowa huta wychowała. Pozdrowienia z Czerwonego Prądnika, z miłą chęcią się z Tobą spotkam i obgadam sprawę.

Po tym co mówisz wieżę Fabianie, że dostałeś od Boga jakiś plan, na to jak zmienić ten kraj, trzymasz go w tajemnicy i chowasz się za Reinhardem Heitlerem, który tym planem nie jest. Pokaż co potrafisz, wyjaw to co w tajemnicy od Boga otrzymałeś i chowasz! Bóg nie daje tajemnych planów, ten Bóg, którego ja znam chce by wszystko z tajemnic wyszło na jaw.

PS 3. Po tym jak ekipa Polskiej Diakoni Ewangelicznej mnie olała i nazwała internetowym Trollem (dziękuję za inspiracje do ikonki niniejszego wpisu, będzie taki ognisty tajemny troll straszył w internecie) i oskarżyła ze nie chcę spraw rozwiązywać po cichu, po czym stwierdzili że może bym do nich na kolejny wykład z nauczaniem Fabiana przyszedł (co miałoby sprawę rozwiązać?). Otrzymałem od Przyjaciela Mateusza Czupajło nr telefonu który ma być nr do Fabiana Błaszkiewicza, wysłałem na ten nr smsy w których napisałem ze po godzinnej rozmowie z Fabianem pozostawiam mu całkowicie decyzję o pozostawieniu lub skasowaniu tego ostrzeżenia z tej strony. Dam mu też login i hasło, gdyby chciał zdecydować że cokolwiek w przyszłości na tej stronie umieszczone nie madaje się do publikacji i trzeba wewnętrznie “biblijnie” załatwić, żeby mógł to usunąć.

Proszę więc szanownej Diakonini nie oskarżać mnie więcej i nie cytować mi więcej biblijnych wersetów, o tym jak sie nalezy sprawy wewnętrzne rozwiązywać , że nie mam ochoty sprawy po cichu załatwić. Nawet jeśli jestem zagubioną owieczką co zamieniła się w Trolla, godzina dla owieczki trolla to nie tak wiele… W końcu nawet najgorszy pasterz porzuca czasem stado, by do tej zaginionej bierzyć.

 PS 4: Fabian po wymianie smsów nie odpowiedział czy to biblijne czy nie spotykać się z Abrahamem (wysłałem mu jednak na maila login i hasło do tej strony gdyby ktoś nagdorliwy z ekipy usuwania komentarzy tajemnego planu chciał usunąć ten lub jakikolwiek innyc wpis skoro czuja sie do tego połwani, Blandford Piotr ma więcej odwagi od was, pod swoim nauczaniem nie usuwa komenatrzy a kościół się boi i robi inkwizycje dyskusji, czego się boicie? Czy Jezus przeganiał kobietę która szła za nim z duchem nieczystym i smęciła (na dzisiejszy slang trollowała)….?), czekam na kontakt z kościoła Anastasis, bo tam mnie odesłał. A to dla mnie bardzo ważne, bo jakiś czas temu miałem kilka rozmów z duchem Melchisedeka (tego z którego rodu kapłańskiego był Jezus) i zastanawiam się czy to publikować, czy naprawdę kontaktowałem się z Melchisedekiem czy z jakimiś aniołem światłości podszywającym się pod anioła ciemności. Bardzo bym chciał żeby to ostrzeżenie szybko zniknęło z tej strony zanim google je zacznie indeksować, jesli się mylę i jednak można kontakstować się z takimi postaciami historyczno świętymi, bardzo bym chciał się tym zajmować, same się u mnie pojawiają, zwykle je przeganiałem. czasem jednak jak w przypadku Melchisedeka na tyle ciekawie gadały że coś tam jednak podsłuchałem.

PS 5: dnia 2020-12-04 poproosiłem Fabiana o przygotowanie na kanale tajemnego planu prostego nauczania, może być w formie Q&A, pt czy publikowac publicznie rozmowy z duchami takimi jak Melchisedek. Bo na dzień dzisiejszy uważam że kanał Tajemny Plan, który ma się za ten strzegący biblijnego nauczania wedle najlepszych przepisów, powiedział ze jest to jak najbardziej za tym ze można. Zrobił to publikując nauczania Reinharda Heitlera, który takie rozmowy ogłasza. Pokazał Fabian że jest to ok i na miejscu, ale jednak mam jakieś małe watpliwości bo ten głos który nazywam głosem bożym mnie powstrzymuje (ale możliwe że się mylę i to jednak nie głos Boga mnie powstryzmuje) Jak tylko Takie nagranie się pokaże i Fabian powie że takie objawienia sa ok, to opublikuje na tej stronie wieści z zaświatów, od Maelshisedeka, tak wiec czekajcie już wkrótce będzie ciekawie. No i może do kościoła dołaczą w końcu osoby które od dawien dawna z takimi duchami mają kontakt, będzie zabawa, lepsza niż na kółkach spirystycznych, mówie wam, bo teraz to będzie kontakt z białymi duchami światłosci, a nie z tymi ciemności. A kościół będzie sie bawił w rozeznawania “kacperków”, który od Boga a który nie, bo naprawde nie ma lepszych zajęć. Będa nowe podziały, objawienia, będzie zajebiście, mówie wam, zabawa na całego lepsza niz Bałkanica, będzie Supernatural, będzie głosno i radośnie znów przteańczymy całą noc, a na parkiecie będzie DYM.

Mam odpowiedź od Fabiana, cytat z SMSa :

“Tomku, Reinhard nie naucza żadnych rzeczy niezgodnych z Biblią. nie znam całości jego nauczań, ale ta część, którą znam, a jest to cześć spora i reprezentatywna, jest jak najbardziej spójna i zgodna ze Słowem Bożym”, sms z dnia 2020-12-04″,

Czekam jeszcze o jakieś potwierdzenie z kościoła Anastasis i opisze objawienie jakie dostałem od Melchizedeka. 

PS 6: 2020-12-07 Kosciól Anastasis milczy, Fabian natomiast sie odezwał bardzo uprzejmym SMSem, twierdząc że o niczym co do niego pisze kościół nic nie wie, wiec wszystko co do niego pisze to moje wymysły. Ponadto poczuł się ze próbuje mu grozić, i podobno innym braciom i siostrom tez, dlatego tez w duchu miłości zgromił jako przedstawiciel kościoła wszystko co kiedykolwiek powiedizałem i powiem w stronę kościoła. Więc jeśli ktoś kiedykolwiek poczuł się obrażony lub poczuje się obrażony lub inaczej uszkodzony przeze mnie, można spać spokojnie wszystko jest już dawno przez kościół zgromione.

Wszystko to napisał w duchu milosci.

odpisłem zatem: Amen, Maranatha! Maranatha! Maranatha!

I jeżeli ktoś z kościoła poczuł sie przeze mnie obrażony, czy tez jakkolwiek się mnie przestraszył, oswiadczam ze nigdy nic takiego nie miałem na myśli, ani nie miałem zamieru zrobić. Dlatego odpisałem Fabianowi “Amen” co rozumiem jako słowa “niech się stanie”. Zachowuje się dziwnie, chciałbym dopisać że mam dziwne diagnozy typu psychoza, schizofrenia paranoidalna, schizofrenia afektywna, zaburzenia schizoidalne itd, ale nie chce się za nimi kryć za tymi diagnozami. Bo uważam siebie za zdrowego.Tylko jako ewangelista jestem czasem wściekły widząc co się w kościele dzieje i do jakiego kościoła mam ludzi wysyłać… i w sumie nie wiem co robić z moim powołaniem więc biore sienie za swoje. Ostatnio jako ewangelista zaczałem głosić innym stworzeniom niż ludzie, o czym pisałem tutaj.