Linki do Prawdziwych Cudów w Polsce!

Czyli miejsca gdzie choć kilku chrześcijan się dogadało ze sobą… bez zakładania nowej piaskownicy (piaskownica to baza do obrzucania inne grupki błotem). Jezus modlił się o to byśmy byli jedno, niech to się w końcu spełni. Pierwszy raz Polska zjednoczona nie wokoło wroga, ale wokoło Boga, to będzie cud…

Misja Kerygma

Warszawska ponad denominacyjna grupa Ewaneglizacyjna. Jeździmy głosimy tam gdzie Duch Święty poprowadzi.

Life Team

Grupy ponadwyznaniowe modlące się o uzdrowienie i imieniu Jezusa Chrystusa.

Marsz dla Jezusa

Ot taka inicjatywa by pokazać sobie nawzajem że jedna jest droga!

Kościół Uliczny

Miejsce nawrócenia wielu… działa jak nazwa wskazuje na ulicy. Do usługiwania zaproszeni są wszyscy chrześcijanie. Kościoły działają w całej Polsce, link podaje do jednego z pierwszych.

Ostatnia Reformacja

Torben zaczął głosić.. taki wiecie “samozwańczy” internetowy nauczyciel (albo przez Boga powołany), ale działa… Wiele ludzi się nawróciło i wiele zostało przyniesionych do Jezusa i to na całym świecie… Jak podleci do was ktoś na ulicy i pomodli się o was i będziecie uzdrowieni, to wiedzcie ze z dużym prawdopodobieństwem to dlatego że Torben był wierny temu do czego go Bóg powołał.

Czy da się dostać nowości na email?

Czy da się dostać nowości na email?

Tak da się, trzeba się poniżej zapisać. Proszę o zapis tylko osoby rzeczywiście zainteresowane poszukiwaniem Królestwa Bożego i Sprawiedliwości jego. 

 

Jesli nie jesteś zainteresowana/y kliknij w prawym górnym rogu i zamknij to okienko.

Email :
Zgadzam się z polityką prywatności

You have Successfully Subscribed!